top of page

Hastahane Sonrası Dönem Bakımı-Tıbbi Tedavinin Devamı

 

               Bireyler hastalık halleri oluştuktan sonra çoğu zaman hasta ortamında tedavi görürler. Hastanede mevcut teşhisleri konup tedavileri bitinceye kadar kalırlar.

               Bazen de hastalığın aktif dönemi geçer ve hastanedeki tedavisini hastane ortamında devam etmesine gerek kalmaz. Fakat tedavilerin uygulanması ve takibi için hem sağlık personeline, hem de evden daha kapsamlı tıbbi bir ortama ihtiyaç duyulur.

               Bu yer bireyin uzun veya kısa dönem ya da hastane sonrası yaşamının son anına kadar hizmet verecek koşullarda olmalıdır. Hastane ile ev arası herhangi bir rahatsızlıkta müdahele edecek koşullara ve ekibe sahip olmalıdır. 

               Fakat tam zamanlı hasta takibi, kronik yara bakımı, invaziv girişimlerin sürekliliği, hastalık ataklarındaki ani ve acil yerinde müdahaleyi gerektiriyorsa 7/24 hemşirelik bakımı başta olmak üzere tam zamanlı bir doktor hizmeti ve profesyonel bakım personelini mutlaka bünyesinde bulundurmalıdır.

               Buna uygun olarak bir bina yapısı, rahat erişimin sağlanabileceği 7/24 sarf malzeme-ilaç-medikal malzeme bulunmalıdır. Hasta ve hasta yakınlarına güven veren sağlık merkezi destekli, kriz anlarında çabuk organize olan bir kuruluş olmalıdır.

               CANDAN, nezih ve konforlu bir bina yapısı ile , profesyonel sürekli eğitim ve yenilikleri takip eden bir ekip ile, kısa uzun dönem hastane sonrası bakımlarınızda sevgiyle ve şefkatle hastaların bakımınında özveriyle hizmet veren bir kuruluştu

bottom of page