top of page

Hasta Bakıcı Hizmetleri

 

Candan Bakım Merkezi'nde 24 saat hizmet veren profesyonel hasta bakıcılar, hasta bakım koçları ve yaşlı bakıcıları bulunmaktadır.

 

Tüm bu personel milli eğitim ve veya sağlık bakanlığı onaylı sertifikalara sahiptir. Sağlık hizmetlerinin sunumunda doktor ve hemşirelik hizmetleri birimlerine bağlı çalışırlar.

 

Hasta bakım personelimiz, hastaların yemek yemelerine destek, kişisel bakımlarını içeren ağız ve diş temizliği ve bakımı, yüz temizliği, el-ayak temizliği ve bakımı, banyolarında ya da yataklarında genel vücut banyoları, alt temizlik ve bakımları, pozisyon verilmesi, yatak takımlarının temiz ve düzenli değişimi, hastalara sıcak gülümseme ve candan dokunuşları ile 24 saat ev ortamında hissetmelerine yardımcı olurlar. Gerektiğinde hastane kontrollerinde şefkatle destek ve refakat hizmeti sunarlar.

 

Sertifikalı ve tecrübeli hasta bakıcıları ile CANDAN, hastaların 24 saat güvenliği için gerekli tüm önlemleri almış ve kişisel mahremiyeti ön planda tutan bir kurumdur. Teknolojik ve bilimsel yeniliklerin ışığında oluşturulan ve geliştirilen “hizmet içi eğitim programları” , hasta bakımında yeni teknik ve becerileri  hastabakıcıların öğrenmesini sağlar. Böylece bakım kalitesi sürekli yüksek tutulmaktadır.

bottom of page